Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Yükselen Aslan Burcu Özellikleri

Yükselen aslan erkeği fiziksel özellikleri olan kişiler, her şey yolundayken açık olan, her zaman aktif ve etrafına ışık saçan bir kişilik sergilemeyi severler. Dışa dönük olma, kendinden emin davranışlar, korumak, yükselen aslan burcu için aranılan, sevilen ve saygı duyulan özelliklerin en başında gelir. Zirvede yükselen aslan burcu, sıcakkanlılık, bonkörlük ve güç gibi belirli başlı özelliklerin hem kişiliğe hem de davranış biçimine sahip olmasına sebebiyet verir.

Kraliyet burcu olarak bilinen aslan, zirvedeyken, kişinin davranış biçimlerine asalet ve kontrollü olabilmek yetkisi sağlar. Gerek gücüm gerekse idare etme yetkisi, aslan burcu yükseleni hiç gerek duyulmazken de dominant bir kişilik sergilemesine büyük role sahiptir. Kendisini aşma isteği, saygı, sevgi ve itibar görme arzusu ve kendi yapacaklarından yine ve yine emin olma tutkusu, bu tür davranışların ortaya çıkmasına büyük bir paya sahiptir.

Yükselen aslan özellikleri oldukça yoğun bir özgüvene sahiptir. Bu nedenle kolay bir şekilde negatif ruh haline de bürünebilir. Kendisinin her daim en iyi ve en güzel şeylere layık olduğunu düşünen yükselen aslan burcu kişileri, umutsuz ve çaresiz kalmaktan hiç hazzetmezler. Bu yüzden de içlerine kapanmak daha mantıklı gelir. Güneş sayesinde yönetilen yükselen burç aslan özellikleri, etrafında yer alan kişilerin hayatına vazgeçilmeyecek bir enerji kaynağı olarak işlemeyi çok sever. Ateş elementi içerisinde yer alan aslan burcu, samimi, sıcak ve sevecen bir yapıya sahiptir. Onlar için sadakat ve vefa çok önemli bir yere sahiptir. Bazı durumlarda abartmayı, çok fazla üç kısımlarda dolaşmayı ve blöf yapmayı da sevmeleri mümkündür.
aslan burcu kadını

Kendisi için yapılanları hiçbir şekilde göz ardı etmeyen yükselen aslan burcunun yükseleni nedir kişileri, gururunu koruyabilmek için her zaman zayıflıklarını gizlemeyi tercih etmektedir. Yapılan her iyilin karşılığını fazlasıyla verir. Hatta bu durumu temel bir gereksinim olarak görür. Babalık duygusuyla da özdeşleştirilen yükselen burç aslan özellikleri, zirvede yükselişe geçtiği an, yaratıcılık sanat konusunda yetenekli gibi daha pek çok olumlu özelliğin kişilikte görünmesine sebebiyet verir. Genel olarak yükselen aslan burcu insanları, dikkat çekici kıyafetler giyinmeyi ve fark edilmesi çok isterler.

Yükselen Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Yükselen aslan kadını özellikleri için saçlar her zaman ilgi odağıdır. Genellikle orta boylu olup dikkat çeken bir kişiliğe sahip olurlar. Özgüven fazlasıyla yüksektir. Esprilidirler. Mükemmeliyetçi bir kişilikleri vardır. Gurur onlar için her zaman ön planda yer alır. Zor bir kişiliğe sahip olan aslan kadını fiziksel özellikleri, insanlarla kolay kolay iletişim kurmaz. Bu nedenle kibirli gözükmeleri mümkündür. Ne istediğini bilen ve istediği şey için mücadele edendir.

Eğlenmeyi fazlasıyla sever. Doğallık her zaman onlar için önceliktir. Sizinle arkadaşlık kurduğu zaman ne kadar samimiyet sergilediğini kolayca anlarsınız. Ancak  aslan yükseleni özellikleri içerisinde kadınının kırmızı bir çizgisi vardır. Kesinlikle ihmal edilmekten hoşlanmaz. Her zaman ilgi bekler. Cömerttir ve ihtiyacı olan herkese yardım etmeyi sever. Hayatta her zaman aktiftir. Sorumluluk sahibidir. Kenarda köşede asla yalnız kalmayı sevmez.
astroloji

 Yükselen Aslan Erkeği Özellikleri

Yükselen aslan erkeği özellikleri bazı konularda sabit düşüncelidir. Bu durum onlar için sinir bozucu olsa da onların başarılı onları başarıya götürebilir. Yükselen aslan burcu erkeği sempatik ve kendisini sevdirebilendir. Nazik olmayı ve kelimelere özen göstermeyi sever. Aşk hayatında da ipleri kendi eline almayı sever. Güven olduğu taktirde, yükselen aslan erkeği için mutluluk da vardır. İlişkileri çok uzun yıllar boyunca sürebilir. Nazik ve sadık özellikleri her kadını hoşnut etmeye yetebilir.