Başak Burcu Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Özellikleri Nelerdir?

2023 Başak burcu insanları çalışkan ve pratik olup, hayatlarındaki en önemli konu ise iş’tir. Güvendikleri kişiye yardım etmeyi çok severler. Ancak inanmayarak ve tembel olduklarını bildiği kişilere de çok soğuk davranırlar. Hayatları boyunca hiç dinlenmeden çalışırlar. Başak burcunun dinlenme tarzı gibi başka kişilere yorucu gelebilir.

Başakların hayat tarzında ayrıntılar içerisinde her zaman boğulma riskleri bulunur. Bu öyle durumlarda bile, kendi yöntemleri ile yapılan işlerde gelişigüzel şeylerin olabileceğini kabul etmezler. Başak burcu doğal taşı nedeniyle genel anlamda kişiler kendilerini asla kimseye kullandırtmaz. Belirli bir sınır çerçevesinde hayır demeyi iyi bilirler. Tutumlulukları zaman zaman pintilik derecesine gelebilir. İçli dışlı olmayı pek sevmedikleri için, o yüzden mesafeli bir görüşme tarzları vardır.

Yükselen Başak Burcu

Yükselen burcu Başak olan kişilerin bir takım belirgin özellikleri vardır. Başak burcu taşı gibi özellikler vardır. Bunlar ise şu şekildedir. Disiplinli olmaları, yargılama yeteneklerinin olması ve diplomat olmaları gibi bir takım özellikle yer alır. Hem adaletli olması hem de alçakgönüllü olması en önemli özelliklerinden bir kaçıdır. Başak burcu yükseleni insanları oldukça çekicidir. Kafaları bir hayli iyi çalışır.

Her şeyi birbirinden ayırt etme gibi özellikleri bulunur. Çalışkan olmaları sayesinde hayatları boyunca devamlı olarak yükselmeye meyillidirler. Her ayrıntıya çok fazla takılı kalırlar. Fakat bu durum da asıl odaklanmaları gereken şeyden uzaklaşmasına sebebiyet verir. Bu nedenle başak burcunun bakış açısını biraz değiştirmesi gerekir.

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu özellikleri erkek hayat sade bakan doğal ve samimi kişilerdir. Onlarla yaşamak o kadar da kolay olmaz. Çünkü disiplinle dolu bir hayatları olduğu için, beraber oldukları kişilerin de hayat tarzına müdahale ederler. Hem titiz hem de sorgulayıcıdırlar. Fakat amaçsız ve beklentisiz kişiler için de zaman harcamayı sevmezler. Genel olarak iyi bir aile reisi oldukları söylense bile, bunu geciktirmek için pek çok yolu denerler ve bu yüzden de müzmin bir bekar kalmaktan pek kurtulamazlar.

Aşk ilişkileri bir hayli zordur. Başak burcu simgesi devamlı denetlenme duyguları nedeniyle partneri ile sürekli devamlı sorun yaşar. Baba oldukları anda da bu duyguyu geç tatmanın keyifsizliği ile karşılaşırlar. Onları en iyi şartlarda yetiştirebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Çocuklar Başak burcu hangi ay erkeğinin düz dinden sıkılsa bile en ufak sorunda yanlarında babalarını girmekten çok keyif alırlar.

Çok temkinlidirler ve hata yapmaktan baya çekinirler. Başak burcu özellikleri kadın mükemmel olabilmek için her türlü olanağı sonuna kadar kullanıp savunmayı bilirler. Yapmak istedikleriyle hayalleri arasında çok bir uçurum söz konusu değildir

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadınları garip doğaya sahiptir. Başak burcu kadını özellikleri deyince az ya da çok, kendilerine yeten tavırları ile evliliğe her daim tepki gösterirler. Seçici ve eleştirici tutumları ile aşkı devamlı kendilerinden uzak tutmayı başarırlar. Hele evliliği kendilerine yaklaştırmazken, ilişkilerinde her zaman bencillikleri ortaya koymayı başarırlar. Eğer ki bir gün gerçekten evlenmek isterlerse, ilişkilerini saygı ve semantik üzerinden yürütmeyi bilirler.

Mükemmelliği arayan bir kişi oldukları için, sevmiş oldukları eş onları bir hayli hak edecektir. Onlarda bu durumun elbette ki farkındadır. Bu evlilikte kesinlikle ayrılığa yer verilmez. Kusursuz bir anne örneğine sahip oldukları için, çocuklarının da her konuda harika olmasını isterler. Ev ve iş hayatı aynı derecede önemli olduğunda dolayı, her ikisini de başarılı bir halde götürmeniz mümkündür. Çocuklar hem terbiyeli hem de söz dinleyen çocuklar olacak ve saygılı bir şekilde bu ilişki yürütülecektir. Klasik ve sade zevke sahiptirler. Hedeflerini iyi bir şekilde seçerler. Başarı söz konusu olduğunda hiçbir engelleri tanımazlar.