Partnerinizin Sizi Aldattığının 7 Belirtisi

Partnerinizin Sizi Aldattığının 7 Belirtisi

Eşinizle uzun zamandan bu yana mutlu bir ilişki yaşıyorsanız ama son zamanlarda ilişkinizde yolunda gitmeyen olumsuz şeyler olduğunu düşünüyorsanız, aldatma belirtileri hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Belki de hayatta inanmanın zor olduğu son şey aldatmak olabilir ama bunun da gerçek olabileceğini unutmamak lazım. Peki, eşinizi yalan söylemeye mecbur kılan aldatmayı öğrenmek için neler yapabilirsiniz? Eşiniz sizi aldatıyorsa, aşağıdaki 7 belirtiyi mutlaka dikkate almanız tavsiye edilir.

Gömlekte Ruj Lekesi

Gömlekte ve giysilerinde ruj lekeleri, vücutta cinsel birliktelik sırasında oluştuğunu düşündüğünüz bazı izler, saç ya da kıyafetlerde başka konular almak, şüphelerinizi gerçek çıkarabilir. Sabah başka iç çamaşırı giyip akşam başka iç çamaşırıyla dönenler ya da tavırları endişeli olanlar suçlu olabilir.  Özellikle de bütün bunlar duygusal aldatma belirtileri olduğu i için sıkıntılı günler de başlamış demektir.
gömlekte ruj

Dış Görünüşe Önem Verme

Partneriniz daha iyi giyiniyor, belki duş sonrası parfüm, traş sonrası aşırı miktarda kolonya kullanıyorsa ya da  aniden spor salonuna gitmeye karar verip,  ağırlık çalışmaya başlıyor, aniden kullandığı parfüm de değişiklik yapıyor ve kıyafet tarzı farklı geliyorsa sizi aldattığının bir belirtisi olabilir.  Erkeklerin aldatma belirtileri kadınların aldatma belirtilerine göre farklıdır. Hiç huyu olmadığı hâlde eve gelip duş almak istemesi ya da yatağa girmeden önce duş alması da bu konuya dair önemli bir ipucu olabilir. Bunu suçluluk hissi ile yapıyor olabileceği gibi durum fark edilmesin, diğer kadının kokusu anlaşılmasın diye de yapıyor olabilir. Yine diğer kadına ait herhangi bir izin kalmaması için de arabasını daha çok temizlemeye başlayabilir.

Çalışma Saatlerinde Artış

Aniden eşinizin çalıştığı saatlerde artış, hatta bazen iş gereği seyahat etmek durumunda kalmak ve bazen birkaç gün bazen de her gece sizden ayrı geçiriyor ise ikinci bir kişi var demektir. Özellikle bu durum diğer durumlarla birlikte yaşandığında eşinizin geceleri bir başkasıyla geçirdiğinin önemli kanıtları olabilir.  Ayrıca eşinizin fark edilir düzeyde günlük masraflarında ciddi bir artış söz konusu ise bu işin peşine düşme vaktiniz gelmiş demektir. Evli erkeğin aldatma belirtileri arasında en çok görülen belirtilerden biridir. Evli kadın aldatma belirtileri arasında da bu madde ilgi çeker.
aldatma problemi

Sizden Kopmaya Başlaması

Yanınızda bedenen olup ruhen sizinle değil. Her ne kadar birlikte vakit geçirseniz de, eşiniz kendi dünyasında yaşıyor ve aslında gerçekten sizinle olmadığını düşünüyorsanız,  sizden kopuyor demektir. Belki çok önemli bir değişiklik yapsanız dahi bunu fark ve etmeyecek duruma gelebilir.  Sevgilinin aldatma belirtileri arasında sizin yanınızda olmak için ciddi çaba harcasa da, sizi gerçekten fark etmediğini düşünüyorsanız, ciddi bir durum var demektir.

Kıskançlık Suçlaması Yapması

Eşiniz siz şüphe duydukça kıskanç, paranoyak, şüpheci olarak suçlamaya başlayabilir. Karşı saldırıya geçmek partnerleri aldatanların en sık tercih ettiği yöntemdir. Siz ondan şüphe etmeyin diye, önceden planlandığı belli bazı taktikleri vardır. Gerçekten genel de kıskanç bir yapıya sahip değilseniz, o zaman iç sesinize güvenen bilirsiniz.
aldatma

Mesajları Okumaya Başlaması

Eşiniz size sms mesajlarını ve mail hesaplarını göstermeye başladıysa, bu onun bir açığı olduğunun göstergesidir.. Aldatma konusunda artık uzman olan bir erkek mutlaka diğer kadın ya da kadınlarla görüşmek için sizin hiç bilmediğiniz ayrı bir cep telefonu ya da mail kullanılır. Sanal aldatma belirtileri arasında sahte hesap kullanmak en önemli detaydır.

Dışarıdan Uyarılar Gelmeye Başlaması

İş arkadaşları, çevreden ve aile üyelerinden gelen uyarılar ve imalar da dikkate almanız gereken bir durumu gösterir.  Muhtemelen bu insanlar sizin gözünüzü açmaya çalışıyor olabilir. Buna da dikkat etmek gerekir.