Yılbaşı Gecesi İçin Yapabileceğiniz Kombinler

Yılbaşı Gecesi İçin Yapabileceğiniz Kombinler

Yılbaşı gecesi ne giyileceği, çoğu kişinin merak ettiği önemli bir konu. Modaya da kurban olmadan, ortamdakilerle aynı şeyleri giymeden şık ve zarif görünmek isteyen kadınlar, yılbaşı öncesi ne giyeceklerini planlamaya başlar. Şunu unutmamak gerekir ki o akşam nereye gidileceği de burada önemli bir yere sahiptir. Özetle klişelere boğulmadan şık görünmeyi amaçlayanlar, yılbaşı kıyafet kombin önerilerine göz atmalıdırlar. Yılbaşı gecesinde neler giyilir diye merak ediyorsanız, konseptin önemli olduğunu ilk olarak bilmek gerekir.

Gecenin ışıltısı ve enerjisine bağlı kalarak, siz de dikkat çekerek eşlik etmek istiyorsanız, payetli elbiseler için yılbaşı partisinden daha iyi bir gün yoktur. Yeterince yüksek ve parlak olmayan platform ayakkabı sade portföy çanta ve kırmızı tonlarında bir makyajla hoş bir görünüm yakalamak hiç de zor değil.
yeni yıl kombini

Geceyi Dışarıda Geçirecekler İçin Kombinler

Eğer yılbaşı gecesi dışarda olma planınız varsa, kırmızı ve siyah cazibenin rengi olduğu için, yılbaşı gecesinde baş başa yenilecek romantik yemek için tercih edebilirsiniz. Yılbaşı kombinleri bu içermelidir. Kısa ve dar kırmızı elbise ile kırmızı aksesuarlar tercih ederek, çok şık bir kombin yapılabilir. Yine bu kombine siyah çanta ve siyah ayakkabı kullanmayı da unutmamak gerekir. Yılbaşı gecesi dışarda bulunduğunuz ortama göre elbise seçebilirsiniz.

Eğer lüks bir otel ya da eğlence merkezi gibi bir yere gidecekseniz, şık elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Kışın bilindiği üzere daha koyu renkler tercih edilir. Bu yüzden siyah ve bordo kıyafetler ideal olacaktır. Tek bir renk giyinmek son yıllarda oldukça popüler olduğu için, her şeyi siyah ya da bordo ve kırmızı olarak tercih edebilirsiniz. Yine zıt renkler kullanarak da ilgi çekici bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Kadife elbiseler kışın en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.  Siyah ve kırmızı kadife elbise cazibesine modern bir çorap ekleyebilirsiniz. Üzerinize alacağınız bir kaban ve topuklu ayakkabı modelleri ile kombininizi daha güçlü bir hâle getirmek mümkün.
yılbaşı kombini hakkında

Evde Yılbaşı Kombinleri

Yılbaşını dışarda geçirmek isteyenlerin haricinde bir de evde geçirmek isteyen bir grup vardır. Evde de eğlenceli partiler ve yemekler düzenlenebilir. Nasıl bir konsept düşünüyorsanız ona göre giyinebilirsiniz. Ev için çok da feminen olmayan daha sade kıyafetler kullanabilirsiniz. Misafirliğe gideceksiniz uzun palto opak bir çorap, kısa bir etek ve boğazlı bir kazak kombini her zaman modası devam eden bir hava yaratır.

Eğer rahatlık ve konfora önem veriyorsanız şık bir pantolon ve gömlek tercih edebilirsiniz. Spor tarza önem verenler deri pantolon ve sweatshirt kombinlerini deneyebilir. Kıyafet seçiminde ilk olarak vücut tipi ve tarz ön planda tutulmalıdır. Daha sonra ise konsept ön planda olmalıdır. Bu şekilde yılbaşı elbise modellerini doğru seçerek, dikkat çekici olabilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi Dışarda Yemek İçin Giyilecek Kıyafet Önerileri

Yılbaşı gecesi aile, arkadaşlar ya da sevdiğiniz kişi ile yemeğe çıkabilirsiniz. Özel bir gece olduğu için, günlük yaşamdaki görüntünüze göre daha farklı tarz yapmanız dikkat çekecektir. Özellikle elbise yılbaşı gecesi için ideal bir giyim ürünüdür. Mevsimin kış olduğu ve havanın soğuk olduğu gibi detaylar da göz önünde bulundurularak seçim yapılması gerekir. Bu yüzden gömlek modelleri ve pantolonda tercih edebilirsiniz. Yılbaşı denildiği zaman akla ilk olarak kırmızı renk gelir. Makyaj, kıyafet ya da ayakkabılarınızdan birini bir renk tercihinden yana kullanarak, geleneği de bozmamış olursunuz.