Terazi Burcunun Anlaştığı Burçlar

Terazi Burcunun Anlaştığı Burçlar

Eğer ki hayatınızda bir terazi burcu var ise, onunla daha iyi anlaşan ilmek için astroloji rehberimizde faydalanmanız mümkündür.  Hoşlandığınız biriyle bir ilişki kurmayı düşünüyorsanız, bunun öncesinde Terazi burcunun anlaşabildiği burçları öğrenmenizde fayda vardır.  İlk önce terazi burcu doğum tahini öğrenerek işe başlayalım ki tamamen doğru yol üzerinde ilerleyelim. 23 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğanlar terazi burcu olmuş olur. Terazi burcu hangi burçlarla anlaşır.

Terazi ve Terazi Burcu İyi Anlaşır mı?

Terazi Burcunun anlaştığı burçlar. Harika bir evlilik süreci geçirirler. Asıl, dengeli, soylu ve sürükleyici bir roman gibi evlilikleri olur. Duygusallıklarından dolayı birbirlerini beslemeleri oldukça mümkündür. Her ikisinin de ortak yönü çok fazla olacağından dolayı, günlerce aralarındaki konu asla bitip tükenmez. İkisi de hem huzurlu hem de rahat bir yaşam arzulamayı sever. Birbirlerine karşı her zaman güven ve saygı duyup beslemeyi bilirler. Terazi hangi burçla anlaşır. Haksızlıklara karşı her ikisi de tepkili olacağından dolayı aralarında önlemeyecekleri kavgalarda oluşabilir. Her duruma rağmen oldukça ideal bir evliliktir.
terazi burcu

Terazi Burcu En Çok Hangi Burçlarla Anlaşır?

Terazinin en iyi anlaştığı burç toprak grubundan olan burçlardır. Toprak grubundan olan burçlar ise oğlak, başak ve boğadır. Terazi burcu kadını hangi burçla anlaşır. En çok anlaştığı burçlar başak, boğa, oğlak ve terazi olurken terazi burcu erkeğinin en çok anlaştığı burçlar ise yengeç, oğlak ve akrep burcu olur.

Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar?

Terazinin anlaştığı burçlar. Teraziler uyumlu, adil ve ince düşünceli kişiliğe sahiptirler. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve sosyal olmasına rağmen de derin ilişki kurmaktan zorlanırlar. Bu nedenle de genellikle terazi burçları herkesle iyi anlaşmayı başarırlar. Çünkü herkese ve her ortama ayak uydurmaya bilirler. Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar. Başak ve akrep burçlarıyla zor anlaşan terazi burçları, yengeç burcuyla da çatışma yaşayabilir. Akrep burcu şüpheci, başak burcu işkolik ve yengeç burcu ise çok hassastır. Böyle bir durumda adil, denge arayan ve sosyal terazi burçları ile zor anlaşmaya neden olur. Yine de genellikle anlayışlı ve uyumlu özellikler barındıran bu burçların terazi ile anlaşmasının imkansız olduğunu söylemeden gezmek olmaz. Terazi burcunun anlaşmaya zorlandığı üç burç ile ilişkisi şu şekildedir;

  • Sosyal terazi burçları, akreplerle zor anlaşır.
  • Terazi burçları, çalışkan başak burçları ile anlaşamaz.
  • Aşırı derece hassas olan yengeç burçları, terazi burçları ile çatışmaya girerler
    terazi burcu hakkında

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu kimlerle anlaşır. Terazi olan kişiler genel olarak çekici ve cazibelidirler. Bu burca sahip olan kişiler her zaman herkes tarafından büyüleyici çekici bulunurlar. Gerek keyifli gerekse enerji veren tavırları sayesinde ön planda tutulan terazi burcu çevresindeki kişiler tarafından yoğun ilgiye maruzdur. Tartışmaktan asla kaçınmayan terazi burçları haklarını her daim savunmayı bilirler. Mantıklı davranmayı seven terazi burçları genellikle doğru kararlar almayı iyi bilirler. Bunun yanı sıra mücadeleci olan terazi burçları uyumlu bir kişiliğe sahiptir.

Terazi erkeği hangi burçla anlaşır. Terazi burcundan olan kişiler genel olarak uyumlu ve sevecendir. Aynı zamanda doğru ve dengeli hareket etmeyi severler. Bunun yanı sıra terazi burçları sınırlı olsa dahi mutlu olmayı iyi başarırlar. Terazi burçları çalışmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi oldukça severler. Hem aşkı hem de sanatı çok seven terazi burçları bu alanda çalışmayı severler. Yaşamdan iyi bir şekilde keyif almak için doğru adım atmayı bilirler. Terazi burcu hangi burçla evlenmeli terazi burçları genellikle akıllı, mantıklı ve aş dolu özelliğe sahiptir. Terazi burcundan olan kişiler hayallerine ulaşabilmek için çok çalışma sergilerler.