Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Riyada yılan görmek, genel olarak gizli düşmanların olduğuna delalet eder. Kişinin aniden sadakatinin kaybolmasına, başarısızlığa uğramasına yorumlanır. Aynı zamanda birden gelen bereket şişlik ve çalışma hayatında sıkıntı çekmeye de yorumlanır. Rüyada yılan görmek ne anlama gelir denildiğinde kişinin genel olarak etrafında bir düşmanı var demektir. Hane içerisinde, yakın çevrede veya iş ortamında olan bu düşman kişiye yavaşça sıkıntı verir. Rüyada kırmızı yılan görmek, iyi gibi gözüken bir kişinin yaptığı kötülüğün ortaya çıkması olarak da tabir edilebilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Bir kimse rüyasında yılanı öldürdüğünü görürse bu iyi bir rüya olarak tabir edilir. Çünkü bu rüya düşmanını yeneceğine işaret eder. Rüyada büyük yılan görmek ve yılanı öldürmek düşmanı yenmeye ve kötü durumlara karşı galip gelmeye yorumlanır. Genellikle bu rüya kişinin hem kötü olaylar hem de kişilerden zarar görmeden çıkması anlamındadır.

Rüya alimleri ise bu rüyayı erkek gördüğünde işle ilgili, kadın gördüğünde ise biriktiğiyle ilgili olduğunu dile getirmişlerdir. Eğer ki rüyasında yılan öldürdüğünü gören kişi erkekse kısa zaman içerisinde işle ilgili sorunlarını halledeceğine yorumlanır. Eğer ki rüyada küçük yılan görmek ve yılan öldürdüğünü gören kişi kadınsa evliliğiyle ilgili meydana gelen sorunları kısa zaman içerisinde halledeceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, kişinin sorunlara karşı güçlü olduğuna delalet eder. Yalnızca kişi olarak değil ayrıca zorlu bir olayla mücadele etmeye de yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bu sorunlarla başa çıkmasının bir hayli zor olmasına ve aniden düşmanlarının çoğalmasına yorumlanır.

Rüyada kara yılan görmek bir kişi düşmanına karşı yenilen ve düşmandan zarar gören kişidir. Bu düşman ise genel olarak kişiye çok yakın biridir.  Kişinin nasıl bir zarar gördüğünde yıkılması gerektiğini bilir. Bu yüzden düşmanla başa çıkmak de çok zordur.

Rüyada Yılan Sokması Görmek

Rüyada yılan görmek ne demek ve yılan sokması ne anlama gelir? Kişinin düşmanlarından gelen darbe olarak yorumlanır. Zararı dokunan kişinin hane içerisine girmesi veya olayların kötü bir şekilde sonuçlanması olarak yorumlanır. Özellikle rüya alimi olan kişiler bu rüyayı kişinin başına gelebilecek olaydan dolayı kötü suruma düşmesi olarak tabir etmiştir. Bu olaylar genellikle  maddi kayıp ve itibarın yok olması gibi durumlardır. Rüyasında kendisini sokan bir yılan görmek yaşadığı olaylardan zarar görecek anlamına gelir. Düşmanları tarafından bir çıkmaza sürüklenip hem maddi hem de manevi zarara uğrayacaktır.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, daha çok düşmanlardan gelen kötü habere delalettir. Düşmandan gelen kötü söz, iftira ya da hakarete yorumlanır. Kişinin bu sözleri duyup üzülmesi ve etkilenmesine yorumlanır. Rüyada Sarı Yılan aynı zamanda sözlü olarak tartışma şeklindedir yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, genel olarak olağan durumun kötü olarak sonuçlanmasına delalet eder. Rüyasında yeşil yılan gören kimse için hayrına olarak beklediği olay bir anda şerrine olarak değişebilir. Rüyasında yeşil yılan giren biri iyi gibi görünen birinden zarar görebilir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, ilk başlarda iyi sonrasında ise kötü olan olayla için yorumlanır. Bu rüya akimler tarafından haneye girecek olan bir kişi için yorumlanır. Ancak o kişi haneye nişan ya da evlilik sonrası girecektir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, herhangi bir kişinin haneye veya haneden kendisi için zararı söz konusu demektir. Rüyada evin içinde yılan görmek hanedeki bir kişi tarafından kötü sözlere maruz kalacak demektir.