Mükemmel Cinsel İlişki İçin 7 Kamasutra Tekniği

Mükemmel Cinsel İlişki İçin 7 Kamasutra Tekniği

Kamasutra, tarihi M.Ö. 400’lü yıllara dayanan bir yaşam tarzıdır. Bu tarz, yalnızca cinsellik ile ilgili bir yol gösterici değildir. Aynı zamanda hayatı sevmeyi ve ilişkiyi doğru yürütebilmeyi öğretir. Seks hayatınıza renk katmak istiyor, yeni sevişme pozisyonları arıyorsanız kamasutra pozisyonlarına göz atabilirsiniz. Bunun için de cinsel pozisyonlar resimli olarak yazımızda yer alacaktır.

Kamasutra Nedir?

Kamasutra tekniği oldukça merak edilen ve uygulanan bir yöntemdir. Peki kamasutra nedir? Kamasutra, Hindistan’da Sanskritçe dilinde yazılmış olan bir kitaptır. Seksin kutsal kitabı olarak nitelendirilen kamasutra, Türkçe anlamı ile zevk ve kitap kelimelerin birleşiminden meydana gelmektedir. Kitap, 7 bölüm ve 36 alt bölümden oluşmaktadır. Kitabın son kısmında tamamen seks pozisyonları yer almaktadır. Bu kitapta yer alan her kamasutra pozisyonu, çiftler arasındaki uyum ve dengeyi sağlayabilmeyi amaçlamaktadır.

Cinsel İlişki İçin Kamasutra Tekniği

Kamasutra tekniği, cinsel ilişki için seçilebilecek en iyi seks pozisyonları içermektedir. Kamasutra pozisyonları partneriniz ile oldukça uyum içerisinde olmanızı sağlayacak pozisyonlardır. Bundan dolayı cinsel hayatınızda kamasutra tekniğini kullanmanız ilişkiniz için oldukça iyi olacaktır.

En İyi Kamasutra Pozisyonları

Kamasutra tekniği, cinsel hayatında bir farklılık arayanlar için pek çok sevişme pozisyonları sunan bir tekniktir. Biz de sizler için bu tekniğin en iyi 7 pozisyonunu derledik. İşte mükemmel cinsel ilişki için en iyi seks pozisyon örnekleri;

Erotik V

Bu pozisyonda kadın ayakları aşağıya sarkacak şekilde uzanır ve partneri de bacaklarının arasına girer. Sonrasında kadın bacaklarını partnerinin omuzlarında birleştirir.

Atlıkarınca

Bu pozisyonda erkek yerde bacaklarını altına alır ve oturur. Kadın, erkeğin kucağına oturur ve partnerinin başını kollarının arasına alır.

Aşk Üçgeni

Bu pozisyon, erkekler için oldukça tatmin edici bir pozisyondur. Kadın yatakta uzanır ve ayaklarından destek alarak kalçasını kaldırır. Bu cinsel pozisyon, aslında bütün hareketi kadının yaptığı bir pozisyon türüdür.

Kenetlenme

Bu pozisyonda erkek ayakta durur ve kadını kucağına alır. Kadın ayaklarını erkeğin belinde birleştirir.

Ters Kovboy

Erkek sırtüstü bir şekilde yatar ve kadın ters dönerek partnerinin üzerine oturur. Kontrolün tamamen kadının elinde olduğu bu cinsel pozisyon, erkekler tarafında çokça tercih edilir.

Oturma

Bu pozisyonda erkek bir sandalyede oturur ve kadın sırtını erkeğe dönerek kucağına oturur.

Kayık

Bu pozisyonda erkek arkaya doğru yaslanır. Sonrasında erkek oturur ve dizlerini kaldırır. Böylelikle çift yüz yüze gelir ve erkeğin dizleri partnerinin vücudunun dışarısında kalır. Bu şekilde birleşilir.