Melek Kartları

Melek Kartları

Son zamanlarda oldukça popülerleşen fal çeşitlerinden biri de melek kartlarıdır. Melek kartları, melekler ile bir iletişim aracı olarak görülmektedir. Bu kartlardan her birinin farklı bir mesaj verdiği ve hisler yaşattığı söylenmektedir. Peki nedir bu melek kartları? İşte detaylar…

Melek Kartı Seç

Melek Kartları Nedir?

Bir sorununuza cevap aradığınızda ya da bir konuda ne yapacağınızı bilemediğiniz zaman melek kartları sizlere net ve basit bir şekilde yol gösterebilir. Bu bazen kartın rengi ile bazen de üzerinde yazan yazılarla ya da resimlerle gerçekleşebilmektedir.

Sektörde çok fazla melek kartı vardır. Ancak sizin için en doğru olan daha yakın hissettiğiniz deste olacaktır. O desteden diğer destelere kıyasla daha net yanıtlar alırsınız. Hangi destenin size daha yakın hissettirdiğini anlamak için melek kartı satılan bir kitapçıya gitmeniz daha doğru olacaktır. Böylelikle kartlara dokunarak en doğru desteyi seçebilirsiniz. Melek kartlarında dikkat etmeniz gereken şey, kartların üzerinde kendi enerjinizin olması gerektiğidir. Bunu dışında artık pek çok site üzerinde melek kartı seç seçeneği ile melek kartınıza baktırabiliyorsunuz.

Melek Kartları Ne Anlama Geliyor?

Cevaplanmasını istediğiniz her türlü konu için melek kartı mevcuttur. Konuya göre melek kartı seçmeniz oldukça önemlidir. Bunun için kartların anlamlarını bilmeniz gerekir. Peki melek kartları ne anlama geliyor? Evlilik için hangi kartı seçeceğim? Bütün soruların cevabı yazının devamında…

Derdeka

Bu melek, evlilik meleği olarak geçmektedir. Evliliğin daha güzel geçmesini sağladığına ve eski yaraları tedavi ettiğine inanılır.

Abel

Bu meleğin rüyalarda mesaj gönderdiğine inanılmaktadır. Abel, insanlara yeni bir yola girildiği zaman onları koruyacağını söyler.

Boel

Bu melek, hüzünlü ve mutsuz hissettiğiniz zaman size kucak açacağının mesajını vermektedir.

Shamshiel

Bu kartı çeken kişilerin, yoga ve egzersize önem vermesi gerektiği söylenmektedir. Enerji düşüklüğü yaşayan kişilerin fiziksel egzersizler ile enerjilerini yükseltebileceğini işaret eder.

Aftiel

Bu kartın anlamı, kişinin çevresi tarafından çok kıskanıldığı ve kişinin bundan çekindiğidir. Kart, kişiye “Bu tür olayların yolunuzu saptırmasına izin vermeyin” mesajını vermektedir.

Calliel

Bu melek kartı, çeken kişiye “Ektiğini biçeceksin. Umudunu kaybetme ve olumlu düşün” mesajını vermektedir.

 

Tablibik

Bu kart, çeken kişinin maddi beklentilerinin yakın bir zamanda gerçekleşeceği, evrenin ona istediğinden daha fazlasını vereceği mesajını vermektedir.

Omophorus

Bu kartı çeken kişi, iç sesini dinlemeli ve harekete geçmeli. Kararından emin olduğu sürece meleği her zaman yanında olacaktır.

Shateiel

Bu melek kartı kişiye, “Herkesin işine koşmayı bırak ve kendine vakit ayır” mesajını vermektedir.

Talia

Bu melek kartı kişiye, “Çocuklar için çok güzel şeyler yapabilirsiniz, bu konuda özel bir yeteneğin var ve bunu kullan” mesajını vermektedir.

Memuneh

Memuneh bir aile meleğidir. Bu kartı çeken kişiye “Ailen ile ilgili güzel değişimler olacak ve bu değişim ile ilgili bir huzursuzluk hissedersen ben her zaman yanındayım” mesajını vermektedir.

Phaldor

Bu melek kartı kişinin çok şanslı bir yolda olduğunun ve daha cesur olması gerektiğinin sinyallerini verir.

Valoel

Bu melek bir barış meleğidir. Bu melek kartı, kişinin ruhunun çok yorgun olduğunu ve onu sakinleştireceğini söyler.

Bunun gibi pek çok melek kartları mevcuttur ve hepsinin anlamları farklıdır. Bunun için bir melek kartı çek ve senin için ne mesaj verdiğini öğren.

Melek Falı Nedir?

Melek falı, uzun yıllardır kullanılan, gelecekten haber verdiğine ve doğru yolu bulmada yardımcı olacağına inanılan bir fal çeşididir. Kullanım bakımından tarot falı ile benzerlik gösterse de son derece farklıdır. Kartların her birinin farklı bir anlamı vardır.

Melek kartları genellikle kişinin sorduğu sorulara bir cevaptır. Kişi öğrenmek istediği soruların cevabını melek kartı ile bulabilir. Pek çok konuda yol gösterici olan Melek Falı, oldukça tercih edilen bir faldır.

Melek falı 45 adet karttan oluşmaktadır. Her kartın farklı bir anlama geldiği falda, cevabını bulmak istediğiniz sorulara melekler yardımı ile cevaplar verilmektedir.