Kombinlerinizi Tamamlayacak Takı Çeşitleri

Kombinlerinizi Tamamlayacak Takı Çeşitleri

Takı takmayı daha çok kadınlar çok sever. Bundan dolayı da kadınlara özel birçok takı modeli mevcuttur. Aynı şekilde erkeklere özel modeller de bulmak mümkündür. Takı modelleri son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Takı denildiği zaman akla ilk olarak; altın ve gümüş takı modelleri gelir. Daha çok değerli olması ve birbirinden farklı modelleri ile bu ürünler, her zaman modası geçmeyen özel takılar arasında yer alır.  Sevdiklerinize hediye olarak tercih etmenin yanı sıra, aynı zamanda kendiniz içinde alabilirsiniz.

Kombinler İçin Takı Önerileri

En çok tercih edilen kadın takı modelleri arasında bileklik modelleri yer alır. Zarif ve modern bir görünüme sahip olan bu bileklikler, sarı altın, yeşil altın ya da beyaz altın ayarı olarak tercih edilebilir. Düz modellerin yanı sıra, taşlı ve desenli modellerde yaygın olarak kullanır. Pırlanta bileklik çok tercih edilen ve en değerli altın takı modellerinin başında gelir. İstenilen ayarda altın üzerine pırlanta taşlar döşenerek yapılır.
yüzük modeli

Küpe modelleri çok fazla ilgi gören kadın takıları arasında yer alır. Bilindiği gibi küpe en sevilen takı modellerinden biridir ve çok fazla seçeneği vardır. Birbirinden farklı küpe modelleri oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Küçük küpeler, büyük küpeler, nazar boncuklu, taşlı ve renkli modellerin haricinde halka ve sallanan küpe modelleri de en çok rastladığımız ürünler arasında yer alır. Herkesin tarzına ve yaş grubuna uyacak model seçenekleri mevcuttur. Özellikle altın ve gümüş, modası geçmişten günümüze kadar her zaman farklı modellerde sunulan, hala en çok tercih edilen takı modelleri arasında ilk sırada gelirler.

Kolye modelleri daha çok hediye etmek için tercih edilir. Farklı boyut ve şekillerde olan zincirlerin ucunda değişi motifler ya da harf gibi modeller bulunur. Daha çok genç kesimin beğendiği modeller arasında yer alır. Tek başına zincir tercih edebileceğiniz gibi, farklı kolye ucu modelleri de alarak, güzel bir bütünlük elde edebilirsiniz.
küpe modelleri

Gümüş kolye ve altın kolye modelleri fiyat olarak da değişiklik gösterir. Her modelin farklı bir değeri olduğu için, fiyatları farklıdır. Altın takılar bilindiği gibi diğerlerine göre, daha pahalıdır. Herkese hitap edecek, model ve fiyat seçenekleri mevcuttur. Gümüş ürün alırken kararma olmaması için, orijinal olmasına dikkat edilmelidir.

Kıyafete Uyumlu Takı Nasıl Seçilir?

Zincir kolye modelleri hem klasik hem de spor giyim tarzına sahip olan kişiler için uygundur. Burada zincirin şekli, uzunluğu ve altın ya da gümüş olması önemlidir. Tişört Jean kombini yapacak kişiler için gümüş zincir kolye ideal olacaktır. Eğer özel bir davet ya da geceye katılacaksınız, altın ve zarif zincir kolyeleri tercih edebilirsiniz. Kombine göre takı kullanmak çok önemlidir ve dikkat edilmesi gerekir. En güzel takılar yapılan kombin ile ortaya çıkar. Yani kıyafet ve takı birbirini tamamlar.
takı modelleri hakkında

Yüzük çeşitleri birçok kategoriye ayrılır. Çift yüzükleri, tektaş, baget, tamtur, eklem yüzüğü veya alyans olarak birçok model karşımıza çıkar. Altın sevmeyenler gümüş takı tercih edebilir. Günlük kullanım için daha idealdir. Yüzükler hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen ve bir takı türüdür. Herkesin bütçe ve zevkine uyacak birçok model seçeneği mevcuttur. Yüzük alırken, tarzınız, kullanışlı olması ve trend olması gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda çoğu kombin tarzı ile de uyum sağlamalıdır. Takı demek zerafet demektir, seçimler buna göre yapılmalıdır.