Erkekleri Yatakta Baştan Çıkarmanın Yolu

Erkekleri Yatakta Baştan Çıkarmanın Yolu

Yapılan araştırma sonuçlarına bakıldığında kadınların yaklaşık 13 dakika, erkeklerin de 18 dakika ön sevişme yapmaları ideal olarak görülmüştür. Ön sevişme ve partnerinizi baştan çıkarmak için de sizlere birkaç ipucu verdik. Erkekleri baştan çıkaran sözler, partnerinizin hoşuna gidebilecek hareketler ve daha fazlası yazımızda olacak.

Erkeklerin çok etkilendiği bazı hareketler şunlardır; yavaş yavaş soyunmak, romantik bir dans, ufak temaslar, beraber duş almak vb. bu tarz hareketler, erkeği baştan çıkarmak için fanteziler arasında yer almaktadır.

Erkekleri Yatakta Çıldırtan Hareketler

Çoğu kadın partnerinin aklını başından almak için bir uğraşa girer. Bunun için erkekleri baştan çıkaracak hareketler bilmeniz gerekmektedir. Şimdi, utanmayı bir kenara bırakın ve cesurca vereceğimiz ipuçlarını okumaya devam edin.

Kontrolü Partnerinize Bırakın

Erkekler, yatakta her şeyin onun kontrolü altında ilerlemesinden oldukça tatmin olmaktadır. Bu yüzden kendinizi ona bırakın ve onun nasıl memnun olduğunu görün.

Cinsellik Konuşun

Yatakta her istediğini çekinmeden söyleyebilen, farklı zevk sesleri çıkarabilen kadınlar erkekleri zevkten deliye döndürür. Yatakta cinsellik konuşmak, erkeği baştan çıkarmak için söylenen sözler ve bu durumdan utanmamak partnerinizi çıldırtmaya yetecektir.

Kendinize Temas Edin

Sevişme esnasında aldığı hazzı saklamayan ve bu hazzı yaşarken de kendine dokunan kadınlar, erkekleri tahrik eden şeyler arasındadır.

Erkeksi Zevklere Karşı Olmayın

Cinsel ilişkilerde kadınlar ile erkeklerin farklı zevkleri olabilmektedir. Bazen sizin hoşunuza gitmeyen bir şey erkeği çılgına çevirebilir. Ancak bu durumu kafaya takmayın ve partnerinizin hoşuna giden şeyi deneyimleyin. Bu teklifi kabul etmeniz bile ona zevk verecektir.

Oyuncak Kullanın

Yatakta yeniliklere açık olmanız cinsel hayatınızı da renklendirecektir. Bundan dolayı alacağınız oyuncaklar ile daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Erkekler de yatakta oyuncakları kullanmaktan utanmayan kadınları oldukça seksi buluyorlar. Kelepçe, göz bandı gibi oyuncaklar, erkeği baştan çıkarmak için fanteziler arasında yer almaktadır.

Sert Olun

Erkekler her zaman olduğu gibi yatakta da gücü, kontrolü ve sert olmayı sever. Çoğu zaman erkekler daha çok sert olmak ister ancak bunu söylemeye çekinebilir. Bunu, o istemeden siz talep ederseniz erkeğinizi çıldırtabilirsiniz.

Erkekler nasıl azar diye soracak olursanız, bu gibi hareketlerle ve erkeği etkileyen cinsel sözler ile partnerinizi baştan çıkarabilirsiniz.