Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu, hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi başarırken aynı zamanda tüm dikkatlerini toplama yeteneklerinin yanında maddecilikleri ile bilinirler. Sahip olma arzusu onlar için bir yaşam gerçeğidir. Bireysel ilişki konusunda oldukça güvenilir olan boğa burcu özellikleri; insanlara yardım etmeyi çok severler. Tüm yaşamları boyunca güven ararlar ve bu nedenle kendilerini asla riske atmazlar. Amaçlamış oldukları işler ile ilgili gösterdikleri sabır, bazen başkalarını çatlatabilecek boyuta gelebilir. Tüm bu durumlara rağmen çevreleri tarafından aranılan, sıcakkanlı insanlardır.
boğa burcu

Boğa burcu hangi ay olarak devamlı somut konular ile uğraşmaya bayılırlar. Doğada yer alan olaylardan örneklemeler ile işlerini başarılı bir halde yürütürler. Bu nedenle ruhsal olarak da doyumlu bir kişiliğe sahiptirler. Olayları organize ederlerken rahatlıklarını da on planda tutarlar ve kendilerinin zevkleri için uygun olmasına dikkat ederler. Boğa burcunun özellikleri arasında hayattaki isteklerini elde ettiği zamanlarda, başka hiçbir koşul onları herhangi bir yöne çeviremez. Genel olarak para onlar için rahata ulaşmak için bir araçtır. Mal ve mülk edinme konusunda oldukça becerikli bir yapıdadırlar. Özellikle finans ve yatırım konuları ilgilerini bir hayli çeker.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip olduklarından dolayı, aşkta da aşırıya kaçmaları oldukça mümkündür. Gerçek sevgi arayışındayken, yanlış evliliğe sürüklenebilirler. Sessiz, sakin yapılarına rağmen, derin ve yoğun duygular içerisindedirler. Boğa burcu kadını özellikleri; ses tonları harikadır. Sanata karşı eğilimleri asla hafife alınamaz. Hem güzelliğe hem de uyuma olan tutkularını anlamak mümkün değildir. Her şeyden şikayet eden bir kişiliğe sahip olmadıklarından dolayı, genellikle çok fazla sorumluluk altına girerler.

Boğa burcu özellikleri kadın; Annelik ve eş onlar için apayrı bir şeydir ve çok yakışır. Bu kadar ev ile bütünleşen birini göremezsiniz. Sakin ve dişi yapıları vardır. Bu nedenle de çocuklarını ve sevdiği kişileri en iyi şekilde taşır ve hiç de şikayetçi olmazlar. Çocuklara daha küçük yaşta disiplini ve derli toplu olmayı öğretirler. Mutfak eşyalarına karşı bir hayli zaafları vardır. Mutfakta uzun vakit geçirmeyi severler.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği, ciddi ve sakin yapılarından dolayı iyi bir aile babası olmaya adaydır. Çok fazla sabırlı, pratik ve çözümleyici bir kişiliğe sahiptirler. Boğa burcu özellikleri erkek; doğdukları andan itibaren baba özellikleri barındırdıkları için illaki baba olmalarına gerek olmaz. Çevresindeki tüm çocuklara şefkatle yaklaşır. Yüksek bir standartta hayat sürdükleri için, konforlu bir hayata asla hayır demezler.

Boğa burcu erkekleri için en büyük amaç sevdiklerinizle beraber, duygu dolu ve mutlu anlar yaşamak istemeleridir. Köklerine oldukça bağlı olan bu burçlar, tüm yaşamları boyunca yaşlı akrabalarının her türlü sorunlarına koşup yardımcı olurlar. Boğa burcu erkeğine özel gün için hediye almayı düşünecek olursanız bu bir kitap, elektronik oyunlar, deri cüzdan ve kuş tüyü bir yastık olabilir. Çünkü bu tarz şeyler onları rahatlatacaktır.
boğa burcu erkeği

Boğa Burcu Yükseleni

Boğa burcu genel özellikleri; genel olarak daha sakin ve daha uyumlu kişilerdir. Kolay kolay öyle her şeye sinirlenmezler. Fakat kızdıkları zaman da uzun süre kin tutmaları mümkündür. Böyle bir durum sonucunda çok fazla yalnız yapan boğa burcu insanı vardır. Yalnızca kendisini düşünen davranışları bulunur, fakat dış dünyada diplomat gibi görünüme sahiptirler. Boğa burcu 2022 kuralların farkında olup ona göre yaşamayı çok iyi bilirler.

Oldukça sabırlı bir burçtur. Kendi fikirleri onlar için çok önemlidir. Yükselen burcu boğa olan kişiler genellikle çok ısrarcı olurlar. İrade açısından kesindirler ama biraz da esneklik payları vardır.