Bir Erkek Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Bir Erkek Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Erkekler duygularını açık bir şekilde dile getirmeye cesaret edemeyebilir, etseler dahi kendilerini yanlış ifade etme durumları söz konusu olabilir. Bir erkeğin hoşlanma belirtileri ile ilgili şeyleri çoğu kişi merak eder çünkü her kadın beğendiği erkeğin, kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek ister. Bunun için birtakım ipuçlarını uygulamak ister. Erkeklerin hoşlanma belirtileri aslında hemen farkedilir ama emin olmakta biraz zordur. Bazı erkekler sizden hoşlansa da bunu çok zor belli eder. Yine de bazı şeylere dikkat ederek, size karşı olan düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Erkekler bir bayandan hoşlandığı zaman bunu ifade etmese de, bazı bedensel hareketlerle bunu göstermeye başlarlar.

Hoşlanan erkek nasıl davranır konusunda araştırmalar yapılır. Sizinle iletişime geçtiğinde aileniz, arkadaşlarınız, ne iş yaptığınız ve sevdiğiniz şeyler hakkında bir şeyler öğrenmeye çalışıyorsa, günlük ne yaptığınızı soruyorsa hakkınızda bir şeyler öğrenmek istiyor ve sizden hoşlanıyor anlamına gelir. Hoşlanan erkek belirtileri arasında, sizden aldığı bilgilerin dışında da başkalarından da sizin hakkınızda bilgiler edinmeye çalışması da vardır.

Erkeğin arzulama belirtileri arasında temas vardır. Eğer baş başa konuşuyorsanız, dediklerinizi duymuyormuş gibi öne doğru eğilip, dudaklarınıza bakarlar, adeta dudaklarınızı okumaya çalışıyor gibi davranmaya çalışırlar. Bu tarz davranışlar, erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında yer alır. Uzaktan hoşlanan bir erkek nasıl davranır diye merak ediyorsanız, konuşurken değil, jest ve mimiklerine bakmanız gerekir. Hoşlanan bir erkeğin duygularını itiraf etmekte çektiğini görüyorsanız, bu onun stresli olduğunu gösterir. Eğer sizinde ona karşı duygularınız varsa, yardımcı olabilirsiniz. Hoşlanma belirtileri her kişide farklı olabilir.
erkeklerin hoşlanma belirtisi

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir

Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız diye merak ediyorsanız, en belirgin özelliği size bakmalarıdır. Bakışlar bu konuda onları ele verir. Erkekler yalan söylemeyi çok iyi becerirler, hareketlerini bir şekilde kontrol altında almaya çalışabilirler ama her şeyi ele veren bir çift gözleri olduğunu unutmamak gerekir. Günlük hayatta göz teması kurmak için normal bir şekilde karşımızdaki kişiye bakarak iletişim kurarız. Ancak bu durum hoşlanan bir erkek için daha farklıdır. Uzun süre size bakabilir. Birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız sorusunun en net cevabı, karşıdaki kişinin normal bakışma süresine göre daha uzun bakması ve tepeden tırnağa sizi incelemesidir. Her fırsatta sizinle göz teması kurmak ister, gözlerini kısarlar, keskin ve etkileyici bakışlar sergilemeye çalışırlar.

İş yerinde hoşlanan erkek nasıl davranır ya da okulda nasıl davranır gibi soruların, farklı cevapları vardır. Erkekler hoşlandıkları kişilere hoş görünmek için istemsizce davranışlar sergileyebilirler. Örneğin saç ya da sakalla oynamak ve ya elini kolunu nereye koyacağını şaşırmak bu davranışlarından bazılarıdır. İşte bu tip davranışlar dikkatinizi çekiyorsa, erkeklerin flört belirtileri var demektir.
hoşlanan erkekler hakkında

Açılamayan Erkek Nasıl Davranır

Bir de hoşlanıp açıklamayan erkek nasıl davranır merak edilir. İnsanlar hoşlandığı ve ilgi duydukları kişiler ile göz teması kurmaya dikkat ederler. Yine de utangaç insanlar göz teması kurmaktan da çekinirler. Bir erkeğin ilgisini çektiğini nasıl anlarsın diye merak ediyorsan, bu durumda aniden bakarken, hoşlandığınız kişinin size baktığını fark ediyorsanız ama sizinle göz teması kurmaktan kaçınıyorsa, muhtemelen açılamadığı için böyle bir davranışı benimsiyor olabilir. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsan ve ona açılacağın zaman ne tepki vereceğini tahmin edemiyor ya da korkuyor olabilirsiniz. Karşınızdaki kişi de size karşı aynı şekilde duygu besliyor mu anlamak için davranışlarını bir süre takip etmeniz gerekebilir. Sizi isteyen erkek bunu size mutlaka gösterecektir.