Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar

Başak burcunun anlaştığı burçlar her zaman merak konusu olmuştur. Başak burcu bireyler genel olarak mantık ve duyguları arasında git gel yaşadıkları için hayatlarında bir düzen oturtmaları zordur. Hayatları boyunca aşkın önce mantıklarına yatması gerektiğine inandıkları için ideallerinin peşinden koşmayı tercih ederler. Her ne kadar istemeseler de ön yargılı yaklaşımlarından kendilerini geri alamazlar. Aynı zamanda aşk yaşadıkları bireyi sürekli mükemmel görmek istediklerinden ötürü partnerlerine tavsiyelerde bulunmaktan geri duramazlar. Başak kadınları kendini aşka kolay teslim etmediklerinden dolayı geç yaşta hala bekar olan Başak kadını görmek mümkündür.

Başak burcu hangi burçlarla anlaşır dersek bunu alt başlıklar halinde göstermek daha doğru olacaktır. İçeriğin devamında başak burcunun diğer burçlar ile olan uyumunu görebilirsiniz.

Başak Koç Uyumu

Başak burcu kadını hangi burçla anlaşır sorusuna Koç ile anlaşamadıklarını söyleyebiliriz. Çünkü Koç burcu son derece eleştiriyi seven, lafını esirgemeyen ve bazen kalp kırıcı nitelikte olabilen karakterdedir. O kadar tutkulu, maceracı ve kendine güvenir ki Başak burcunun yapacağı tavsiyeleri göz ardı edebilir. Aşkı yakalamak Koç ve Başak için son derece güçtür. Biri sürekli mükemmel olmayı umarken diğeri hayatı zirvede yaşamayı tercih eder.

Başak Boğa Uyumu

Başak burcunun en iyi anlaştığı burç Boğa diyebiliriz. Boğa ihtiraslı ve derin duyguların hakimiyetine sahiptir. Kolayca kanmayarak genelde her şeyin en iyisini ister. Başak burcu da sivri dili ile eleştiri yapmayı sever. Boğa burcu ile savaşmak pek kolay değildir çünkü genelde sakin duruşu ile karşısındaki insanı ezmeyi başarır. Ancak eğer Boğa burcuna güvenirseniz onunla çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Başak İkizler Uyumu

Başak hangi burçla anlaşır dersek, Başak ile İkizler burcunun aynı terazide yer aldığını söyleyebiliriz. İkizler, bir Başak kadınını beğendiğinde onu elde edebilmek için elinden ne geliyorsa yapacaktır. İkizler burcunun Başak’tan daha akıllı ve kurnaz olduğunu da söyleyebiliriz. Bir arkadaş olarak Başak ve İkizler çok iyi anlaşabilir fakat aşk hayatında Başak İkizler’in kurnazlığını kabullenemeyeceği için aşk çok uzun sürmeyecektir.
başak burcu

Başak Yengeç Uyumu

Başak ve Yengeç burcu gayet iyi anlaşabilir. Ancak daima aranızda farklılık olacağını da unutmamalısınız. En basit örnek siz mantıkçıyken, Yengeç duygularına göre hareket etmeyi sever. Eğer Yengeç’i kıskandırmazsanız onunla çok iyi anlaşabilirsiniz.

Başak Aslan Uyumu

Başak burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada Aslan yer alır. Çünkü bilindiği üzere Aslan, her şeye hakim olduğunu düşünür. Cömerttir fakat bir o kadar da ukaladır. Başak burcunun eleştirici tavrı ile Aslan’ın özgüveni kesinlikle çakışır.

Başak ile Başak Uyumu

Başak burcu kimlerle iyi anlaşır? Tabi ki kendisi gibi Başaklar ile. Her iki Başak burcu da maddeye önem verir, sohbet etmeyi sever, dostluk kurmaktan hoşlanır, plan yapmayı ve detayları sever. Neredeyse her konuda ortak olan iki burcun anlaşamaması için de hiçbir sebep kalmaz.

Başak Terazi Uyumu

Eğer eleştiri özelliğinizi bir nebze olsun bastırabiliyorsanız Terazi ile anlaşabilirsiniz. Terazi burçları daha duygusal ve alıngandır. Bu nedenle eleştiri yapılmasından pek hoşlanmazlar. Başak erkeği hangi burçla anlaşır dersek, bu kriterlere dikkat edildiği sürece Terazi ile uyum yakalayabilir.
başak burcu hakkında

Başak Yay Uyumu

Yay burcu duygularından çok mantığı ile hareket eder. Bu nedenle Yay burcu ile başlangıçta iyi anlaşabilirsiniz. Ancak çok zeki olması, bireysel çalışmalardan hoşlanması uzun bir ilişkiye müsait değildir.

Başak Oğlak Uyumu

Başak hangi burçla evlenmeli dersek bu kişi kesinlikle Oğlak olmalı. Çünkü Oğlak burcu her anlamda Başağa uyum sağlayabilir. Birlikte çok güzel beraberlik yaşayabilirsiniz.

Bu burçların yanı sıra Başak burcu Balık ve Kova burcu ile anlaşamaz. Genelde duygu mantık ilişkisinde çakışırlar.