2022 Kore Dizileri

2022 Kore Dizileri

Etkileyici hikâyeleri ve eşsiz anlatımları sayesinde hemen hemen tüm kesimi etkisi altına almış olan Kore dizileri tüm dünyayı etkisini altına almıştır. Gerilim, aksiyon, bilim kurgu, fantastik ve tabii ki en önemlisi romantik ve komediler 2022 Kore dizileri arasında benzeri olmayan izlediğiniz onlarca eşsiz yapımlarda bulunmaktadır. Kore dizileri ve en yeni Kore dizi önerilerini sizler için derledik.

2022’nin En İyi Kore Dizileri

En iyi 2022 Kore dizileri listesinde yayınlanan Ghos Doctor dizisiyle başlayalım. Ruhları yüzünden başı beladan kurtulmayan iki doktorun heyecanlı hikâyesini anlatmaktadır. Kore dizi severler için Ghos Doctor ’un konusu anlatılıyor. CHA YoungMin “Rain” becerikli hem de başarılı olduğu için kibirli bir doktorun hikâyesini ele almaktadır.

Bulgasal öncesinde Goblin ile benzetilen Bulgasal, İmmorrtal Soul Kore dizileri önerileri arasında en çarpıcı yapımlardan biri olmaktadır. Efsanevi bir yaratık olan dan Hwal’in çarpıcı hikâyesini anlatmaktadır. İnsanların kanıyla beslenebilen bir yaratıktır ve ölümsüzlükle lanetlenmiştir. Seyircilerin en güzel Kore dizileri yapımları arasındaki Bulgasal’ı izlemenizi tavsiye ediyoruz. Band and Crazy, popüler Güney Kore dizilerinden biridir. Dizi hızlı bir dedektifin yeni bir kişiliğinin ortaya çıkmasıyla gelişen olayları anlatmaktadır.
ghost doctor

Kore Dizi Önerileri

Güncel Kore dizileri korku, gerilim türündeki dizileri beğeniyorsanız, Yeni Kore dizileri ve yapımları arasındaki Kingdom, Sweet Home yapımlarından sonra yeni Kore dizileri yapımı zombi, Alt Of Us Are Dead, konusu bir grup öğrencinin hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır.

En güzel Kore dizileri arasında yer alan dizilerden biri de Weather People romantik, dram Kore dizisi hava servisinde çalışan bir gencin aynı yerde çalışan Lee Siwoo girmektedir. Zeki ve sevimli gencin hayatına girmesiyle de diziye yeni bir akış getirir. Kore dizileri 2022 denince TWenty-five TWenty- one en yeni 2022 Kore dizileri arasında yer alacak ulusal ekonomik bir kriz yüzünden hayatı ile hayatı tamamıyla değişen duygusal ve romantizm dolu Kore dizisini izlemeniz tavsiye edilir.
 Twenty Five Twenty One

Yeni Kore Dizileri

Why Oh Soojae en iyi 2022 Kore dizileri arasında Why Oh Uk romantizm dram türünde geçmişteki haksızlık nedeniyle hayatları bir daha eskisi gibi olmayacak iki gencin hikâyesini anlatmaktadır. Red Single Heart 2022 Kore dizileri arasında tarihi Kore dizileri yapımlarıyla başrol oyuncu olarak Lee Joon Kang Hanna Red Single Heart tarihi diziler arasında yılın en iddialı yapımlarından biridir.

Yumi’s Cells 2 sezon yeni sezon sezon Kore diziler arasında en güzel yapımlardan biri olan romantik komedi Kore dizileri 2021 yapımlarına damgasını vurmuş bir dizi olarak 2022 yapımlarına da yeni sezonu zenginleştirmiş olan dizilerden biridir. Bu nedenle seyirciler Kore dizileri 2022 yapımlarının içerisinde dizi seçmekte çok zorlanmayacaklar.
kore dizisi

Güney Kore Dizileri 2022 Yapımları

 

Soundtrack #1; güzel melodi ve ritmi seviyorsanız tam size göre olan bu dizi benzer hayallere sahip olan iki insanın aşkını ve arkadaşlığı arasındaki bocalamalarını konu etmektedir. Dizi henüz yayınlanmadı fakat özellikle büyük ilgi göreceği biliniyor. Fabulous muhteşem romantik yapım geri dönüyor yeni Kore dizileri arasında ilk yerini alacak olan Fabulous moda sektöründe gençlerin çalışma hikâyelerini anlatıyor. Güney Kore dizileri 2022 yapımları arasında K Project hayranları şimdiden seyircileri ekranlar karşısına kilitleyiciye benziyor romantizm dostluk dram dizi listesinde ilklerde olmalı.

The Chaebol’s Youngest Son yılın en iddialı dizilerinden biri olan ve konusu itibarıyla romantizm ve Gizem türünde Kore dizisi bir ailenin sırlarını anlatacak. Anna Resumana bir masal tadında fantastik Kore dizileri 2022 yapımları listenize eklemelisiniz. Fantezi, fantastik Kore dizisi seven iki gencin büyülü hikâyesini anlatmaktadır. Big Mouth en güzel Kore dizileri arasında yerini almış ve rekor kıracağına inanılan bir diğer yapım ise Big Mout bir avukatın kirli oyunlar içerisine nasıl düştüğünü ve boğuştuğunu anlatıyor. Derlediğimiz en güncel ve yeni 2022 Kore dizileri önerilerimizin sonuna geldik.